logo
PL EN

PRIVATE LABEL/MARKI WŁASNE

PRIVATE LABLE/MARKI WŁASNE:

Badania rynkowe pokazują, że marki własne rozwijają się coraz szybciej. Na ich popularność i rozwój największy wpływ ma na pewno relacja jakości do ceny. Klienci otrzymują dopracowany produkt wysokiej jakości w relatywnie dobrej cenie, a to skłania ich do wyboru właśnie tych produktów. Z naszych obserwacji wynika, że przyszłość „marek własnych”  jest obiecująca dla przedsiębiorców i może przynieść wiele korzyści.

Marka własna – jak zacząć?

Wszystko zaczyna się od koncepcji, jeśli masz pomysł na swój własny produkt kosmetyczny i chcesz z nim wejść na rynek, nie musisz startować od zera - PF Cosmetics będzie Twoim wiarygodnym partnerem.

Twoje pomysły przełożymy na rzeczywistość i dostarczymy do rąk Twoich klientów gotowy produkt.

Jak stworzyć markę własną we współpracy z PF Cosmetics?

 1. Poznamy i przeanalizujemy Twój projekt;
 2. W laboratorium stworzymy unikalną recepturę kosmetyku, zgodną z Twoimi oczekiwaniami lub możesz skorzystać z gotowych formulacji;
 3. Zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi badaniami;
 4. Zamówimy komponenty – surowce, opakowania, kartoniki;
 5. Będziemy czuwać nad całym procesem produkcyjnym – produkcja masy, konfekcjonowanie, pakowanie oraz wysyłka.

Marka własna – jak zacząć?

Na każdym etapie produkcji możesz liczyć na nasze wsparcie!

Zobacz, co razem możemy stworzyć – KATALOG (pobierz)

 • Kosmetyki naturalne: kremy, masła, peelingi, olejki, i świece do masażu,
 • Kosmetyki do pielęgnacji: kremy do twarzy, serum do twarzy, toniki, płyny do demakijażu, balsamy do ciała, kremy do rąk, kremy do stóp,
 • Kosmetyki do kąpieli: mydła, płyny do kąpieli,
 • Perfumy i mgiełki do ciała,
 • Ampułki,
 • Wazeliny do ust,
 • Lakiery hybrydowe.

Jakie są zalety takiego modelu współpracy?

Przede wszystkim obniżasz koszty wejścia na rynek i ryzyko inwestycji, to my czuwamy nad całym procesem produkcji, udostępniamy nasz park maszynowy i dzielimy się doświadczeniem. Dodatkowo oszczędzasz czas potrzebny na zdobycie specjalistycznej wiedzy. Know-how które zdobywaliśmy przez lata jest do Twojej dyspozycji – pomoc w opracowaniu receptur, dobór opakowań, etykiet i wiedza technologiczna. Rynek kosmetyków spod znaku private label znamy od podszewki, na naszej wiedzy możesz polegać.

Packaging Factory działa kompleksowo, wszystkie usługi związane z wyprodukowaniem kosmetyku wykonujemy od A do Z. Cały proces będzie odbywał się w jednym miejscu, masz kontrolę nad każdym etapem produkcji i nasze wsparcie, kiedy tylko potrzebujesz.

Gotowy na swoją markę własną?

Stwórzmy razem coś wielkiego!